14 marca 2016

Systemy alarmowe

system-alarmowy

Systemy alarmowe oferowane przez naszą firmę zabezpieczają przed intruzami, pożarem, zalaniem oraz szkodliwymi gazami. Składają się na nie: system sygnalizacji włamania i napadu ( SSWiN ), czujka czadu, czujka dymu, czujka zalania oraz czujka gazu. Bezpieczeństwo biura, domu czy innego pomieszczenia zależy od sposoby konfigurowania oraz projektowania systemu. Całością zarządza centrala alarmowa, którą można podłączyć pod odpowiedni numer telefonu do policji, straży pożarnej bądź do firmy ochroniarskiej. Końcowym elementem jest manipulator, czyli panel w chronionym pomieszczeniu, na którym można wprowadzić kod dekodujący lub kodujący alarm.

system_alarmowy_bezprzewodowy

Co ważne instalujemy bezprzewodowy system alarmowy. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo znacznie na dodatkowej infrastrukturze oraz zbudują efektywny układ zabezpieczający powierzchnie biurowe, magazynowe, przemysłowe czy prywatne. Każda czujka jest najwyżej jakości o wysokim poziomie wykrywalności szkodliwych substancji czy też ruchu. Wykrywa stężenie zdefiniowanego wcześniej rodzaju gazu np. LPG, czadu czy metanu. Jest w stanie również zaalarmować w przypadku dostania się do pomieszczenia wody. Bardzo dobrze sprawdza się jako nowoczesny wartownik, ponieważ jest w stanie zaalarmować i zlokalizować ruch oraz czynności takie jak, wybicie szyby czy otwarcie drzwi.

Detektory instalowane są w newralgicznych miejscach, jak bramy, kotłownie, okna czy wejścia. Mogą oczywiście wybrać Państwo elementy systemu, które najbardziej odpowiadają sytuacji i aktualnej potrzebie. Nasze rozwiązania to szereg korzyści:

– bezpieczeństwo w przypadku sytuacji zagrożenia;

– ochrona newralgicznych punktów mienia;

– możliwość zdefiniowania określonych czynności do wykrycia przez czujkę;

– zabezpieczenie przed szkodliwymi gazami;

– wczesne ostrzeganie przed zalaniem;

– zdalne zarządzanie systemem przez telefon lub komputer;

– szybkie powiadomienie odpowiednich służb w przypadku niebezpieczeństwa;

– działanie prewencyjne;

– szybki montaż;

– fachowa obsługa serwisowa;

– optymalizacja kosztów.

Instalacja systemu alarmowego nie jest uzależniona od wielkości powierzchni. Z chęcią obsługujemy mniejsze firmy, jak i prywatnych klientów zainteresowanych ochroną swoich mieszkań przed intruzami, wodą bądź oparami szkodliwych substancji. System alarmowy w sytuacji zagrożenia to najlepsze zabezpieczenie.

Nasze usługi obejmują nie tylko instalacje czujki, SSWiN i podłączenie jej do centrali. Zajmujemy się fachowym doradztwem w zakresie całego systemu zabezpieczającego mienie. Wybierzemy dla Państwa właściwe elementy, aby zoptymalizować koszty oraz zwiększyć poziom ochrony odpowiedni do sytuacji oraz do powierzchni.

Jeżeli interesuje Państwa nasza oferta w zakresie systemów alarmowych zapraszamy do kontaktu