Jak działa generator mgły ochronnej?

Załóżmy, że do sklepu/biura/mieszkania włamuje się złodziej. Zwykle zostaje wówczas uruchomiony system alarmowy, który aktywuje sygnalizację alarmu i powiadamia odpowiednie osoby lub służby.

Co się dzieje dalej? Przez następne kilka czy kilkanaście minut w gruncie rzeczy nic. W czasie gdy osoby odpowiedzialne powiadamiają odpowiednie służby, a te jadą na miejsce zdarzenia, złodziej może bezkarnie buszować po pomieszczeniach. Kradnie wartościowe rzeczy a jego następny krok to ucieczka z miejsca przestępstwa. Dalej zgłoszenie na policję, dochodzenie itd.

Inny scenariusz

Do tego samego sklepu/biura/mieszkania włamuje się złodziej. Zostaje uruchomiony system alarmowy i nagle coś złodzieja zatrzymuje, traci widoczność, nie wie co się dzieje . W ciągu kilku sekund od jego wejścia z generatorów wydostaje się mgła ochronna, która powoduje, że włamywacz traci widoczność.

Przestaje cokolwiek widzieć na odległość większą niż 10 cm.  Traci on orientację i jest zmuszony do szukania wyjścia. Uniemożliwia mu znalezienie wartościowych przedmiotów. Jedyne co mu pozostaje to ucieczka z miejsca przestępstwa bez spodziewanych łupów.

Wielkość pomieszczenia

Generatory mgły mogą być stosowane w biurach, sklepach, magazynach, mieszkaniach i domach prywatnych, inwestycjach publicznych.  Wielkość pomieszczenia nie ma znaczenia.  W zależności od metrażu dobierany jest odpowiedni generator

Elastyczność stosowania

System mgły ochronnej instalowany jest w sposób dyskretny, zlewa się z otoczeniem ściany bądź sufitu. Dzięki temu nikt się nie dowie, że go posiadasz.

Zalety stosowania

  • Skuteczność – generatory mgły ochronnej skutecznie powstrzymują włamywacza.
  • Natychmiastowe działanie – system mgły zintegrowany z alarmem działa w czasie kliku sekund od wejścia złodzieja.
  • Gwarancja bezpieczeństwa – mgła szkodliwa dla zdrowia i urządzeń, które posiadasz.
  • Kamuflaż – generator mgły można zamontować w miejscu niewidocznym, kamuflując go.
  • Twój spokój – uzyskujesz pewność, że w razie włamania, nie stracisz swojego majątku.
  • Zadowolenie – w ten system wyposażonych jest wiele instytucji publicznych, osób prywatnych. Ich zadowolenie to podstawa.

System alarmowy uzupełniony generatorem mgły ochronnej, pozwoli na pełne zabezpieczenie Twojego majątku. Generator skutecznie ochroni również Twój biznes. Przechytrz złodzieja i zaopatrz się w zabezpieczenie przed kradzieżą skuteczniejsze niż Twój sąsiad.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *