14 marca 2016

Telewizja Przemysłowa CCTV

telewizja przemysłowa cctv

Znaczna ilość przedsiębiorstw, banków, miast czy osiedli decyduje się na wprowadzenie telewizji przemysłowej. Daje ona poczucie bezpieczeństwa, ochrony oraz kontroli. W wielu też przypadkach obniża poziom przestępstw oraz wykroczeń. Monitoring może być dostosowany do potrzeb każdej osoby czy instytucji. Nadaje się do dużych, jak i małych powierzchni. Nasza firma stosuje najnowocześniejsze rozwiązania zarówno z zakresu monitoringu analogowego jak też monitoringu cyfrowego (monitoring IP – bazującym na wykorzystaniu rejestratorów i kamer IP). Nowoczesny systemu monitoringu jest bardzo atrakcyjny dla użytkowników, ponieważ:

– obraz z kamer jest bardzo wysokiej jakości;

– mamy możliwość nadzoru 24/7;

– oszczędzamy czas i środki na kontrolę określonych powierzchni czy też pomieszczeń;

– działamy prewencyjnie – już sam fakt istnienia kamer powstrzymuje potencjalnych przestępców przed działaniem;

– gromadzenie danych jest niezwykle łatwe, ponieważ odbywa się za pomocą technologii cyfrowej;

– rejestracja obrazu może służyć jako materiał dowodowy;

– instalacja jest możliwa na już istniejącej infrastrukturze, dzięki czemu oszczędzamy czas i pieniądze;

– obraz z monitoringu jest dostępny na żywo na komputer czy smartfon;

– istnieje możliwość elastycznej konfiguracji CCTV np. dodanie czujników ruchu czy alarmu przy ingerencji z zewnątrz.

Telewizja przemysłowa cieszy się ogromną popularnością, ponieważ w łatwy sposób można wprowadzić kolejny element systemu bezpieczeństwa w firmie czy instytucji. Instalacja CCTV nie jest również uzależniona od wielkości obszaru, stąd z chęcią korzystają z niej np. wspólnoty mieszkaniowe, sklepy czy szkoły. Instalujemy kamery wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, które umożliwiają przybliżanie obrazu. Zastosowań telewizji przemysłowej jest bardzo wiele. Może być ona wykorzystywana nie tylko w celu wykrycia zagrożenia, ale np. również do sprawdzania sytuacji dziecka w przedszkolu.

System telewizji przemysłowej wykonany przez naszą firmę to gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności. Instalacja przebiega sprawnie, a sprzęt z którego korzystamy jest najwyższej jakości. Przeprowadzamy audyt oraz projektowanie całości. Wcześniej doradzamy i wybieramy najlepsze rozwiązanie dla Państwa. Jesteśmy również elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb klienta, aby jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania.

Jeżeli interesuje Państwa nasza oferta w zakresie systemów telewizji przemysłowej zapraszamy do kontaktu