Jak działa generator mgły ochronnej w praktycznym zabezpieczaniu majątku?

Załóżmy, że do sklepu/biura/mieszkania włamuje się złodziej. Zwykle zostaje wówczas uruchomiony system alarmowy, który aktywuje sygnalizację alarmu i powiadamia odpowiednie osoby lub służby.

Co się dzieje dalej? Przez następne kilka czy kilkanaście minut w gruncie rzeczy nic. W czasie, gdy osoby odpowiedzialne powiadamiają odpowiednie służby, a te jadą na miejsce zdarzenia, złodziej może bezkarnie buszować po pomieszczeniach. Kradnie wartościowe rzeczy, a jego następny krok to ucieczka z miejsca przestępstwa. Dalej zgłoszenie na policję, dochodzenie itd.

Inny scenariusz włamania do budynku

Do tego samego sklepu/biura/mieszkania włamuje się złodziej. Zostaje uruchomiony system alarmowy i nagle coś złodzieja zatrzymuje, traci widoczność, nie wie co się dzieje . W ciągu kilku sekund od jego wejścia z generatorów wydostaje się mgła ochronna, która powoduje, że włamywacz traci widoczność.

Przestaje cokolwiek widzieć na odległość większą niż 10 cm. Traci on orientację i jest zmuszony do szukania wyjścia. Uniemożliwia mu znalezienie wartościowych przedmiotów. Jedyne co mu pozostaje to ucieczka z miejsca przestępstwa bez spodziewanych łupów.

Wielkość pomieszczenia, a montaż generatorów mgły

Generatory mgły mogą być stosowane w biurach, sklepach, magazynach, mieszkaniach i domach prywatnych, inwestycjach publicznych. Wielkość pomieszczenia nie ma znaczenia.  W zależności od metrażu budynku dobierany jest odpowiedni generator.

Elastyczność zastosowania

System mgły ochronnej instalowany jest w sposób dyskretny, zlewa się z otoczeniem ściany bądź sufitu. Dzięki temu nikt się nie dowie, że go posiadasz.

Zalety generatora mgły ochronnej:

  • Skuteczność – generatory mgły ochronnej skutecznie powstrzymują włamywacza.
  • Natychmiastowe działanie – system mgły zintegrowany z alarmem działa w czasie kliku sekund od wejścia złodzieja.
  • Gwarancja bezpieczeństwa – mgła szkodliwa dla zdrowia i urządzeń, które posiadasz.
  • Kamuflaż – generator mgły można zamontować w miejscu niewidocznym, kamuflując go.
  • Twój spokój – uzyskujesz pewność, że w razie włamania, nie stracisz swojego majątku.
  • Zadowolenie – w ten system wyposażonych jest wiele instytucji publicznych, osób prywatnych. Ich zadowolenie to podstawa.

Instalacja generatorów mgły w przystępnej cenie

System alarmowy uzupełniony generatorem mgły ochronnej, pozwoli na pełne zabezpieczenie Twojego majątku. Generator skutecznie ochroni również Twój biznes. Przechytrz złodzieja i zaopatrz się w zabezpieczenie przed kradzieżą skuteczniejsze niż Twój sąsiad. Jeżeli poszukujesz doświadczonej firmy, która przeprowadzi montaż generatorów mgły ochronnej po dobrej i przystępnej cenie – to koniecznie zgłoś się do fachowców z firmy KSK Lublin.

Telefon: 691 026 826

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *