14 marca 2016

Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy

kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy

W firmowych systemach optymalizacji kosztów, czasu pracy oraz bezpieczeństwa szczególne miejsce zajmuje kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy.

Systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy są niezbędne w efektywnym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa, ponieważ:

  • eliminują niekontrolowany dostęp do zasobów i infrastruktury;
  • umożliwiają audyt dostępów, co wpływa na szybką reakcję w sytuacji ryzyka lub zagrożenia;
  • dają możliwość kontrolowania czasu pracy pracowników oraz mobilizowania ich do jego efektywnego wykorzystania;
  • wykluczają nadużycia ze strony pracowników;
  • budują spójny system zabezpieczeń;
  • są pomocne w uzyskanie certyfikatu ISO;
  • są podstawą działania każdej firmy, która dba, aby dane klientów były bezpieczne;
  • umożliwiają spełnienie wymogów GIODO.

System kontroli dostępu w infrastrukturze

Sama kontrola dostępu może odnosić się do infrastruktury przemysłowej, w tym infrastruktury krytycznej państwa, jednostek rządowych i samorządowych, a zwłaszcza obecnie jest niezbędna w działach IT. Zwiększa poczucie bezpieczeństwa klientów, partnerów jak i samych pracowników. Umożliwia stały monitoring, zapis oraz analizę przyznanych dostępów. System kontroli dostępu jest niezbędny w przypadku przechowywania wrażliwych i poufnych danych służbowych, czy związanych z klientami.

Dzięki takiej kontroli polityka bezpieczeństwa firmy zyskuje realny kształt wraz z odpowiednimi mechanizmami przeciwdziałania sytuacjom ryzyka. Oferowane przez nas terminale są innowacyjne, proste w zaprogramowaniu oraz obsłudze. Gwarantujemy, że system kontroli dostępów będzie spełniał wszelkie Państwa wymagania i usprawni pracę w przedsiębiorstwie.

systemy zabezpieczeń lublin

Rejestracja czasu pracy w połączeniu z systemem kontroli dostępów

Czy wiesz, że rejestracja czasu pracy może być połączona z systemem kontroli dostępów? Ułatwia funkcjonowanie nie tylko działu HR, ale również  samych pracowników. Informacja jest bardzo cenna w kontekście optymalizacji czasu pracy i efektywności pracowników. Rejestratory pozwalają zaoszczędzić czas oraz koszty finansowe na comiesięczne rozliczanie pracowników.

Tworzą przejrzysty system zarządzania zasobami ludzkimi i budują układ bezpieczeństwa firmy czy publicznych instytucji. W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości rejestratory, które z łatwością można dostosować do potrzeb systemowych Państwa przedsiębiorstwa. Są one w pełni funkcjonalne oraz niezawodne.

Instalacja systemu w dobrej cenie

Nasza firma KSK z siedzibą w Lublinie może wdrożyć system oparty o czytnik biometryczny, czytnik kart bezstykowych lub z klawiaturą w dobrej i przystępnej cenie. Instalacja oraz montaż systemu rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu przebiegają sprawnie i szybko. Całość aplikacji jest bardzo łatwa w obsłudze. Wprowadzenie kolejnych pracowników, czy dodanie nowych poziomów dostępu do systemu przebiega bez problemów. Dla firmy oraz instytucji publicznych to przede wszystkim stabilny system bezpieczeństwa, oszczędność czasu oraz łatwość obsługi.

Jeżeli interesuje Państwa nasza oferta w zakresie systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy zapraszamy do kontaktu z firmą KSK Lublin.