14 marca 2016

Monitoring i kamery

telewizja przemysłowa cctv

Znaczna ilość przedsiębiorstw, banków, miast czy osiedli decyduje się na wprowadzenie monitoringu w Lublinie. Daje ona poczucie bezpieczeństwa, ochrony oraz kontroli. W wielu też przypadkach obniża poziom przestępstw oraz wykroczeń. Monitoring dla firm może być dostosowany do potrzeb każdej osoby czy instytucji. Nadaje się do dużych, jak i małych powierzchni.

Nasza firma stosuje najnowocześniejsze rozwiązania zarówno z zakresu monitoringu analogowego, jak też monitoringu cyfrowego (monitoring IP – bazującym na wykorzystaniu rejestratorów i kamer IP) i oferuje profesjonalny montaż.

Nowoczesny system kamer monitorujących dany obiekt jest bardzo atrakcyjny dla użytkowników, ponieważ:

  • obraz z kamer jest bardzo wysokiej jakości;
  • mamy możliwość nadzoru 24/7;
  • oszczędzamy czas i środki na kontrolę określonych powierzchni czy też pomieszczeń;
  • działamy prewencyjnie – już sam fakt istnienia kamer powstrzymuje potencjalnych przestępców przed działaniem;
  • gromadzenie danych jest niezwykle łatwe, ponieważ odbywa się za pomocą technologii cyfrowej;
  • rejestracja obrazu może służyć jako materiał dowodowy;
  • instalacja jest możliwa na już istniejącej infrastrukturze, dzięki czemu oszczędzamy czas i pieniądze;
  • obraz z monitoringu jest dostępny na żywo na komputer czy smartfon;
  • istnieje możliwość elastycznej konfiguracji CCTV np. dodanie czujników ruchu czy alarmu przy ingerencji z zewnątrz.

systemy zabezpieczeń lublin

Oferta monitoringu KSK Lublin:

Montaż monitoringu w przystępnych cenach

Monitoring w Lublinie cieszy się ogromną popularnością, ponieważ w łatwy sposób można wprowadzić kolejny element systemu bezpieczeństwa w firmie czy instytucji. Instalacja kamer nie jest również uzależniona od wielkości obszaru, stąd z chęcią korzystają z niej np. wspólnoty mieszkaniowe, sklepy czy szkoły.

Instalujemy kamery wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, które umożliwiają przybliżanie obrazu. Zastosowań telewizji przemysłowej jest bardzo wiele. Może być ona wykorzystywana nie tylko w celu wykrycia zagrożenia, ale np. również do sprawdzania sytuacji dziecka w przedszkolu.

System monitoringu wykonany przez naszą firmę KSK Lublin to gwarancja bezpieczeństwa, niezawodności i konkurencyjności pod względem ceny. Instalacja kamer przebiega sprawnie, a sprzęt z którego korzystamy jest najwyższej jakości. Przeprowadzamy audyt oraz projektowanie całości w przystępnej cenie. Wcześniej doradzamy, wybieramy i wyceniamy najlepsze rozwiązanie dla Państwa. Jesteśmy również elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb klienta, aby jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania.

Jeżeli interesuje Państwa nasza oferta w zakresie systemów telewizji przemysłowej zapraszamy do kontaktu z naszą firmą KSK.