14 marca 2016

Monitoring CCTV – Lublin

telewizja przemysłowa cctv

Monitoring Lublina jest przydatny nie tylko na ulicach naszego miasta. Znaczna ilość przedsiębiorstw, banków, miast czy osiedli decyduje się na wprowadzenie monitoringu CCTV. Daje on poczucie bezpieczeństwa, ochrony minia oraz kontroli. Montując telewizję przemysłową na terenie firmy i wykorzystując jej nieustanny monitoring będziesz mógł w przypadku kradzieży wykorzystać zapis z monitoringu jako dowód w postępowaniu sądowym. W wielu też przypadkach obniża poziom przestępstw oraz wykroczeń, skutecznie odstraszając złodziei. Monitoring może być dostosowany do potrzeb każdej osoby czy instytucji. Nadaje się do dużych, jak i małych powierzchni.

Montaż kamer przemysłowych dla lubelskich firm

Nasza firma KSK stosuje najnowocześniejsze rozwiązania zarówno z zakresu monitoringu analogowego, jak też monitoringu cyfrowego (kamery IP – bazujące na wykorzystaniu rejestratorów) i oferuje profesjonalny montaż. Kamery wykorzystywane przez nas w trakcie montażu mają bardzo dużo zalet.

Nowoczesny system kamer monitorujących dany obiekt jest bardzo atrakcyjny dla użytkowników, ponieważ:

  • obraz z kamery IP jest bardzo wysokiej jakości;
  • mamy możliwość nadzoru 24/7;
  • oszczędzamy czas i środki na kontrolę określonych powierzchni czy też pomieszczeń;
  • działamy prewencyjnie – już sam fakt istnienia kamer powstrzymuje potencjalnych przestępców przed działaniem;
  • gromadzenie danych jest niezwykle łatwe, ponieważ odbywa się za pomocą technologii cyfrowej;
  • rejestracja obrazu może służyć jako materiał dowodowy;
  • instalacja jest możliwa na już istniejącej infrastrukturze, dzięki czemu oszczędzamy czas i pieniądze;
  • obraz z monitoringu jest dostępny na żywo na komputer czy smartfon;
  • istnieje możliwość elastycznej konfiguracji CCTV np. dodanie czujników ruchu czy alarmu przy ingerencji z zewnątrz.

systemy zabezpieczeń lublin

Oferta KSK Lublin:

Monitoring w Lublinie cieszy się ogromną popularnością, ponieważ w łatwy sposób można wprowadzić kolejny element systemu bezpieczeństwa w firmie czy instytucji. Instalacja kamer nie jest również uzależniona od wielkości obszaru, stąd z chęcią korzystają z niej np. wspólnoty mieszkaniowe, sklepy czy szkoły.

Instalujemy kamery wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, które umożliwiają przybliżanie obrazu. Zastosowań telewizji przemysłowej jest bardzo wiele. Może być ona wykorzystywana nie tylko w celu wykrycia zagrożenia, ale np. również do sprawdzania sytuacji dziecka w przedszkolu.

System monitoringu wykonany przez naszą firmę KSK Lublin to gwarancja bezpieczeństwa, niezawodności i konkurencyjności pod względem ceny. Instalacja kamery przemysłowej przebiega sprawnie, a sprzęt z którego korzystamy jest najwyższej jakości. Przeprowadzamy audyt oraz projektowanie całości w przystępnej cenie. Wcześniej doradzamy, wybieramy i wyceniamy najlepsze rozwiązanie dla Państwa. Jesteśmy również elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb klienta, aby jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania.

Jeżeli interesuje Państwa nasza oferta w zakresie systemów telewizji przemysłowej zapraszamy do kontaktu z naszą firmą KSK.