27 grudnia 2017

Monitoring domu i system monitorowania mieszkania

monitoring domu
Odpowiednie zabezpieczenie swojego miejsca zamieszkania gwarantuje spokój nie tylko w przypadku różnego rodzaju wyjazdów, ale również w życiu codziennym. Podstawowym elementem tak rozumianego systemu jest domowy monitoring, którego przygotowaniem, montażem i serwisem zajmuje się nasza firma KSK Lublin.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia – wszelkie rozwiązania dobieramy w zależności od specyfiki ochranianej powierzchni, a także indywidualnych preferencji naszych Klientów. Przygotowywany przez nas monitoring domu składa się przede wszystkim z wysokiej jakości kamer, które działają w systemie analogowym lub cyfrowym (wybór należy do Klienta). Obraz rejestrowany jest w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu może on stanowić dowód w ewentualnych postępowaniach sądowych.

Przygotowywany przez KSK Lublin monitoring domowy obejmuje również odpowiednie systemy nadzoru oraz gromadzenia danych – w wielu przypadkach wysyłane są one drogą bezprzewodową (monitoring domu przez Internet), dlatego nasi Klienci mają pełną swobodę w kontrolowaniu tego, co dzieje się w ich domach.

systemy zabezpieczeń lublin

System monitoringu mieszkania

Nasza firma obsługuje nie tylko domy jednorodzinne, ale również mieszkania. Wszelkie systemy są przez nas dobierane w taki sposób, aby możliwe stało się uzyskanie kompleksowej i dyskretnej ochrony, podnoszącej poziom bezpieczeństwa naszych Klientów.

Monitoring mieszkania składa się między innymi z niewielkich kamer i rejestratorów (mogą wysyłać obraz na urządzenia mobilne), a także czujników, które umożliwiają wykrycie zagrożenia w odpowiednim czasie.

Kamery w domu i mieszkaniu pozwalają nam zadbać o mienie naszych Klientów, gdy nie ma ich w domu. Zdecydowanie zwiększają one również bezpieczeństwo samych mieszkańców. Na Państwa życzenie, monitoring może zostać zintegrowany z systemami alarmowymi oraz prewencyjnymi, tworząc tym samym kompleksowy zestaw zabezpieczeń przestrzeni mieszkalnych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zadzwoń po wycenę.