27 grudnia 2017

Monitoring w pracy

monitoring w pracy
W ofercie naszej firmy KSK Lublin znajduje się wykonawstwo kompleksowego systemu monitoringu, nastawionego na ochronę i kontrolę miejsc pracy. Jego elementy są przez nas instalowane w siedzibach firm, biurach, halach przemysłowych, warsztatach oraz wielu innych placówkach. Konkretne rozwiązania są dobierane po dokładnej konsultacji z Klientem, a także analizie specyfiki ochranianych przestrzeni.

Odpowiednio skompletowany monitoring w firmie pozwala nie tylko zabezpieczyć mienie, ale również kontrolować realizację zadań przez pracowników. Nasze systemy zabezpieczeń składają się przede wszystkim z wysokiej jakości kamer CCTV, które nagrywają obraz w wysokiej rozdzielczości. Do punktów kontrolnych jest on wysyłany w formie analogowej lub cyfrowej – wybór konkretnej techniki jest uzależniony od indywidualnych preferencji Klienta.

Nasi specjaliści zajmują się montażem kamer zarówno wewnątrz ochranianych budynków, jak i na zewnątrz. Wszystko po to, aby możliwe stało się uzyskanie ochrony kompleksowej, pozwalającej zabezpieczyć firmowe mienie.

systemy zabezpieczeń lublin

Monitoring firmy i pracowników

Na życzenie Klienta, dobieramy specjalne urządzenia pozwalające na monitoring pracowników. W ten sposób pracodawca ma kontrolę nad funkcjonowaniem firmy i realizacją zlecanych zadań. Jest to również forma zabezpieczenia przed ewentualnymi kradzieżami czy przedostaniem się do siedziby firmy osób niepożądanych.

Monitoring w pracy realizowany jest za pośrednictwem nowoczesnych urządzeń, które pozwalają na wysyłanie rejestrowanego obrazu drogą bezprzewodową. W ten sposób nasi Klienci mogą nadzorować sytuację za pośrednictwem urządzeń mobilnych – smartfonów lub tabletów. Monitoring firmy może zostać także zintegrowany z systemami alarmowymi oraz kontroli wejścia i wyjścia z ochranianych budynków.

Oferowany przez KSK Lublin monitoring dla firm gwarantuje najwyższy stopień bezpieczeństwa, dzięki któremu nasi Klienci mogą skupić się wyłącznie na prowadzeniu swojej działalności. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.