27 grudnia 2017

Monitoring w przedszkolu

monitoring w przedszkolu

Firma KSK Lublin oferuje przygotowanie, montaż oraz serwis wysokiej jakości urządzeń pozwalających na kompleksowe monitorowanie sytuacji w przedszkolu. Gwarantują one na podniesienia poziomu bezpieczeństwa panującego w placówce, a także skuteczne i szybkie reagowanie w sytuacjach niebezpiecznych.

Swoje usługi realizujemy w konsultacji z naszymi Klientami. Wspólnie dobieramy rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w konkretnych budynkach i przestrzeniach wokół nich. Wszystko to pozwala na skompletowanie sprawnego systemu, gwarantującego odpowiednią ochronę.

Monitoring przedszkola niesie za sobą wiele korzyści. Umożliwia on przede wszystkim sprawowanie kontroli nad sytuacją panującą w placówce. W razie wystąpienia jakiejkolwiek sytuacji niebezpiecznej, osoby zarządzające monitoringiem mogą błyskawicznie reagować poprzez interwencję lub wezwanie odpowiednich służb. Wykorzystanie kamer zdecydowania skraca więc czas potrzebny na zarządzanie kryzysowymi sytuacjami.

Co ważne, monitoring w przedszkolu działa odstraszająco na wszystkie niepożądane osoby, które mogłyby znaleźć się na terenie placówki. Dzięki niemu, nasi Klienci są w stanie przez cały czas kontrolować to, kto znajduje się w budynku i wokół niego. Pozwala to zwiększyć poziom bezpieczeństwa zarówno dzieci, jak i pracowników.

systemy zabezpieczeń lublin

Profesjonalne kamery w przedszkolu

Do swoich zadań podchodzimy z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Nasza wiedza i doświadczenie sprawiają, ze zawsze dobieramy urządzenia, które najlepiej sprawdzą się w konkretnych sytuacjach. Kamery w przedszkolu mogą działać w systemie analogowym bądź cyfrowym – wybór rozwiązania zależy do Klienta, jednak nasi pracownicy zawsze są gotowi doradzić i wyjaśnić sposób działania poszczególnych rozwiązań.

Oferujemy również systemy pozwalające na zarządzanie systemem monitoringu za pośrednictwem urządzeń mobilnych (smartfonów i tabletów), a więc w dolnym miejscu i o dowolnym czasie. Zachęcamy do skorzystania z oferty i zwiększenia bezpieczeństwa Państwa placówek. Zadzwoń po wycenę.