27 grudnia 2017

Monitoring w szkole

monitoring w szkole
Zapewnienie bezpieczeństwa uczniom i pracownikom szkoły należy do obowiązków osób zarządzających placówkami oświatowymi. Chcąc uzyskać kompleksową ochronę, warto zdecydować się na instalację nowoczesnego systemu monitoringu. Jego przygotowaniem, montażem i serwisem zajmuje się nasza firma KSK Lublin. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy są gwarancją profesjonalnego podejścia do tematu.

Monitoring w szkole został poddany wnikliwym badaniom przez wiele instytucji. Wskazują one jednoznacznie, że tego typu rozwiązania przyczyniają się do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa wszystkich osób znajdujących się w na terenie podobnych placówek. Oferowany przez nas monitoring dla szkół jest specjalnie dostosowywany do specyfiki ochranianego budynku, a także potrzeb i wymagań Klientów. Wszystko to pozwala na przygotowanie dyskretnej i skutecznej w użyciu ochrony zabezpieczającej przed intruzami.

systemy zabezpieczeń lublin

Monitoring wizyjny w szkołach i placówkach

Monitoring wizyjny w szkołach i placówkach opieramy na wysokiej jakości kamerach i urządzeniach rejestrujących. Przesyłają one obraz (metodą analogową lub cyfrową) w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możliwa jest stała kontrola sytuacji. Omawiany system może zostać również zintegrowany z urządzeniami kontrolującymi proces wejścia i wyjścia ze szkoły uczniów oraz pracowników.

Monitoring szkoły przyczynia się do znacznego zwiększenia poziomu bezpieczeństwa w placówce. Umożliwia on reagowanie na wszelkie groźne sytuacje i ewentualne nadużycia – zarówno ze strony uczniów, jak i pracowników. Osoby zarządzające budynkiem mogą więc zapobiegać wydarzeniom, do których dochodzi w wielu szkołach nieposiadających skutecznej ochrony. Tak rozumiany monitoring pełni również rolę systemu identyfikacji, dzięki czemu działa odstraszająco na wszystkie niepożądane osoby, które mogłyby wejść na teren szkoły.

Nasi Klienci mają więc pełną kontrolę nie tylko nad sytuacją panująca w szkole, ale także nad tym, kto się w niej znajduje. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą KSK Lublin.

Zadzwoń po wycenę: 691 026 826